hodowla i uprawa

Młynek do mielenia zboża - moc 750 W

Kod produktu: F1171
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

1 089,69 zł

Podstawowe parametry:

Zasilanie:

230 V

Opakowanie:

Opakowanie producenta

Moc:

750 W

Materiał:

Pojemnik z tworzywa sztucznego ABS, metalowe elementy ścierne i przekładnie

Kolory:

Korpus niebiesko-żółty

Dodatkowe informacje:

W zestawie z kompletem sit: 2,5 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm oraz wiadrem na zmielone ziarna

Rozmiar:

[szer. x gł. x wys.]67x67x98cm

Opis Produktu:

Młynek do rozdrabniania zboża sprawia, że w zaciszu własnego domu możemy wytworzyć mąkę z żyta czy pszenicy według własnego zapotrzebowania. Prostota w obsłudze młynka sprawia, że mielenie zboża staje się przyjemną i nie pracochłonną czynnością.

Wsypując zboże do zasobnika młynka po chwili uzyskujemy zmielone ziarna, które możemy wykorzystać na paszę dla zwierząt bądź na mąkę. W zależności od założonego sita, zmielone ziarna możemy wykorzystać na paszę dla zwierząt bądź na mąkę, którą wykorzystamy we własnym gospodarstwie domowym, np do upieczenia pysznego chleba. Uzyskany w ten sposób produkt jest daje nam pewność, że jest zdrowy.

Młynek ten idealnie sprawdza się przy produkcji własnej paszy. Co więcej możemy dodawać do mielonego ziarna różnego rodzaju preparaty witaminowe i pozyskiwać w ten sposób mieszanki witaminowo-paszowe. Oferowane młynki stosowane są także w palarniach kawy, gdzie stosuje się je do mielenia ziaren kawy (także kawy zielonej). Dzięki wymiennym sitom (o zróżnicowanej średnicy otworów: Φ2,5mm, Φ4mm, Φ6mm, Φ8mm) możemy decydować o stopniu zmielenia ziaren.

Zaletą młynka jest solidność wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. W razie chwilowego braku prądu młynek ma funkcję automatycznego ponownego załączenia, funkcja ta uchroni silnik przed przeciążeniami. Oferowany młynek do zboża zmieli maksymalnie 260 kg ziaren czy paszy na godzinę. Jeżeli młynek użyjemy do produkcji własnej mąki mamy mamy pewność zmielona mąka została wytworzona z wiadomego pochodzenia zbóż. Jest ekologiczna i w stu procentach bez ulepszaczy. Każdy kto samodzielnie piecze chleb pełną satysfakcję odczuje dopiero gdy upiecze chleb z własnoręcznie zmielonej mąki. Każdy młynek posiada w zestawie wiadro na zmielone zboże. Otwór wlotowy do młynka w części zasypowej wynosi 3,5 x 7 cm.

Cena brutto:

1 089,69 zł

Pytania i opinie użytkowników:

Opinię napisał: Agnieszka( 2015-11-26, 12:37:41 ) (5/5)
Super sprawa, polecam
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Młynek do mielenia zboża - moc 750 W
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+4= (wynik wpisz cyfrą) ?