hodowla i uprawa

Izolator okrągły do drewna 50szt

Kod produktu: F1167
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

24,26 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

Idealny do prowadzenia drutu ocynkowanego, linek stalowych, plecionek polietylenowych i taśm elektrycznych o grubości 10mm

Kolory:

Czarny

Materiał:

Tworzywo sztuczne, stal ocynkowana

Opakowanie:

Pakowane w blister eco po 50szt (opakowanie zbiorcze karton 1000szt )

Rozmiar:

Długość całkowita: 95mm, Długość metalowego trzpienia wraz z gwintem: 40mm, Średnica zewnetrzna ucha: 40mm, średnica wewnętrzna oczka: 14mm

Opis Produktu:

Izolator okrągły z gwintem do drewna z mocnym metalowym trzpieniem o średnicy fi 5mm. Najbardziej popularny i najczęściej używany do budowy ogrodzeń elektrycznych w Polsce i w Europie. Łatwy do wkręcania trwały i dobrze izolujący. Budowa izolatora zapewnia maksymalną izolacją oraz stabilność, dzięki czemu po zamontowaniu ogrodzenia nie ma ryzyka ulotów elektrycznych na słupkach, a praca pastucha elektrycznego jest pewna i stabilna nawet w warunkach ulewnego deszczu.

Sposób użycia

Izolator wkręcamy do słupka drewnianego, drzewa, deski lub każdego innego elementu drewnianego. Po wkręceniu możemy zakładać już drut, linkę stalową lub plecionkę. Zakładany przewód możemy tylko wsunąć lub owinąć dookoła izolatora.

Izolator do betonu?

Tak, tylko ten izolator możemy użyć jako izolatora elektrycznego do słupków betonowych. Wystarczy nawiercić otwór, włożyć kołek rozporowy lub kawałek drewna i w tak przygotowany otwór wkręcić izolator.

Cena brutto:

24,26 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Izolator okrągły do drewna 50szt
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+2= (wynik wpisz cyfrą) ?