hodowla i uprawa

Pułapka na kuny - żywołowna, dwuwejściowa - 100 cm

Kod produktu: F1149
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

139,05 zł

Podstawowe parametry:

Instrukcja obsługi:

POBIERZ

Kolory:

zielony maskujący (khaki)

Materiał:

Stal

Opakowanie:

oryginalny karton

Rozmiar:

100cm x 18cm x 19cm

Opis Produktu:

Pułapka żywochwytna na kuny, tchórze i łasicie dwustronna. Wykonana w całości z drutu stalowego. Łapka dwuwejściowa ze zsynchronizowanymi zapadkami - co oznacza, że podjęcie przynęty powoduje jednoczesne zatrzaśniecie się dwóch wejść.

Pułapka jest w pełni humanitarna nie robi krzywdy zwierzęciu. Posiada wbudowany uchwyt transportowy zabezpieczony blachą dzięki czemu swobodnie może służyć zarówno do schwytania kuny jak i jej wywiezienia.

Pułpaka jest malowana proszkowo na kolor maskujący zielony dzięki czemu zwierzęta są bardziej ufne i chętniej wchodzą do środka. Jest to najskuteczniejsza pułapka na kuny jaką wprowadziliśmy na rynek, potwierdzają to opinie użytkowników.

Sposób użycia pułapki na kuny:
Pułapka dostarczana jest do Państwa w pełni kompletna i złożona. Po otrzymaniu należy ją jedynie wyjąć z kartonu, nałożyć przynętę (dobrze sprawdza się surowe jajo lub surowy kawałek kurczaka). Należy pamiętać by wszystkie czynności wykonywać w rękawiczkach by nie zostawić zapachu człowieka, który wyczuwalny jest przez kuny przez kilka dni.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

139,05 zł

Pytania i opinie użytkowników:

Opinię napisał: Artur K.( 2016-01-20, 10:13:56 ) (5/5)
Super pułapka, po zastawieniu i umieszczeniu jako wabik jajka kuna złapała się już po pierwszej nocce! Nareszcie koniec z bezsennymi nocami!
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka na kuny - żywołowna, dwuwejściowa - 100 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+2= (wynik wpisz cyfrą) ?