hodowla i uprawa

Znaczniki, obrączki dla kur 100 szt. 16mm

Kod produktu: F1120
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

24,88 zł

Podstawowe parametry:

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

100szt. w wybranym kolorze

Rozmiar:

średnica 16mm, szerokość 11mm

Opis Produktu:

Znaczniki na zatrzask wykorzystuje się do oznaczania kuraków o większych rozmiarach. Obrączki mają średnicę 16mm. Jedno opakowanie zawiera 100 szt. znaczników. Obrączki dostępne są w 15 kolorach widocznych na załączonej fotografii. W jednym opakowaniu obrączek znajdują się obrączki tylko jednego koloru.

Niezawodne i sprawdzone przez hodowców drobiu solidne obrączki dla kur o średnicy 16mm. Przystosowane są do większości popularnych gatunków kur występujących w Polsce. Obrączki dla kur zakłada się bardzo szybko i wygodnie. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa i mocnemu mocowaniu różnokolorowe znaczniki dla kur niosek zawsze solidnie i pewnie trzymają się na nogach. Znaczniki dla drobiu dzięki jaskrawym bardzo wyraźnym kolorom są bardzo dobrze widoczne nawet w dużych stadach. Kolory nie blakną nawet po dłuższym czasie użytkowania. Obrączki na nogi dla kurczaków są bardzo, lekkie i wygnie i w żaden sposób nie przeszkadzają ptakom w chodzeniu.

Po złożeniu zamówienia w polu uwag należy wpisać kolory, jakie mają być nadane, jeśli nie będzie takiej informacji zostanie nadany losowo wybrany kolor.

Cena brutto:

24,88 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Znaczniki, obrączki dla kur 100 szt. 16mm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+10= (wynik wpisz cyfrą) ?