hodowla i uprawa

Klatka dla przepiórek - uniwersalna dla niosek

Kod produktu: F1077
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

373,28 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

Uniwersalna klatka do hodowli przepiórek dedykowana do pozyskiwania jaj.

Kolory:

jak na załączonej fotografii

Materiał:

stal wysokogatunkowa ocynkowana

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki (opakowanie zbiorcze 72szt)

Rozmiar:

Szerokość: 100cm, głębokość: 50cm, wysokość: 50cm (wysokość boksu: ~25cm), powierzchnia podłogi dla ptaków 0,5m. Pozwala na utrzymanie do 25 sztuk przepiórek.

Opis Produktu:

Klatka modułowa do hodowli przepiórek z funkcją pozyskiwania jaj. Przeznaczona do hodowli niosek przepiórczych nastawionych na znoszenie jaj konsumpcyjnych lub jaj lęgowych. Zaletą klatki jest możliwość wykorzystywania klatki w sposób ogólny - uniwersalnego zastosowania, nie ma przeszkód by służyła jako klatka do tuczu lub odchowu przepiórek. Może służyć jako typowa klatka hodowlana dla małych przydomowych hodowli gdzie często wykorzystywana jest we wszystkich etapach hodowli: odchów, znoszenie jaj, tucz lub zimowanie przepiórek. W przypadku odchowu najmłodszych kurcząt przepiórczych na spodzie można ułożyć siatkę o jeszcze mniejszym oczku - metalową lub z tworzywa PCV.

Klatka wyposażona jest w komplecie poidło karmidło rynnowe. Budowa krat ściennych pozwala na ewentualny montaż systemu pojenia. Karmidło i poidło zabezpieczone jest przed rozsypywaniem paszy oraz ewentualnym wskakiwaniem do poidła. Klatki można piętrować - układać w segmenty jedna na drugiej przy użyciu dodatkowych łączników.

Całość wykonana jest z elementów ocynkowanych odpornych na korozję, konstrukcja przemyślana i bardzo łatwa w użytkowaniu i ergonomiczna. Podłoga klatki z odpowiedniej kraty zainstalowana jest z równomiernym spadkiem, dzięki czemu znoszone jaja turlają się i wypadają na zewnątrz skąd mogą zostać zbierane np. raz dziennie bez konieczności otwierania klatki.
Wymiary całkowiete kaltki 100x50x45cm (dł. x szer. x wys.).

Cena brutto:

373,28 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka dla przepiórek - uniwersalna dla niosek
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+9= (wynik wpisz cyfrą) ?