hodowla i uprawa

Oprawa promiennika z przełącznikiem mocy do ogrzewania zwierząt

Kod produktu: F1052
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

56,60 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

max. moc promiennika 250W

Instrukcja obsługi:

Oprawy promiennikowe DTR

Kolory:

Srebrny

Materiał:

Oprawa metalowa

Opakowanie:

sprzedawana na sztuki

Producent:

Fermo

Rozmiar:

średnica oprawy 20cm, wysokość całkowita ok: 28cm

Opis Produktu:

Praktyczna i uniwersalna oprawa do promienników grzewczych, wyposażona w przełącznik mocy. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi łatwo można ograniczyć ilość emitowanej przez żarówkę promiennikową energii cieplnej, a to z kolei znacznie obniża zużycie energii elektrycznej. W konsekwencji stosując oprawę z przełącznikiem mocy, można zmniejszyć zużycie energii nawet o 50%!. Przełącznik jest dwustopniowy. Pozwala włączyć na pełną moc lub włączyć w trybie oszczędności 50% energii.

Klosz oprawy wykonany z blachy ocynkowanej. W oprawce montuje się żarówki na standardowy gwint E27. Pasuje więc do niej większość standardowych żarówek, jednak głównie dedykowana jest ona do żarówek promiennikowych, tzw. "sztucznych kwok". Metalowa osłona lampy po nagrzaniu oddaje ciepło podobnie jak żarówka, co zwiększa całkowitą ogrzewaną powierzchnię. Oprawę wiesza się co najmniej 60cm nad ściółką i innymi łatwopalnymi elementami otoczenia. Od dołu lampy nakładana jest metalowa siatka, która ogranicza bezpośredni dostęp zwierzętom do rozgrzanej żarówki. Metalowa osłona lampy posiada ponadto u góry otwory wentylacyjne zabezpieczające lampę przed przegrzaniem.

Lampę podłącza się do sieci 230V za pomocą długiego na 2,5m przewodu. Ponadto oprawa dostarczana jest łańcuszkiem do powieszenia, długim na 2m.

Cena brutto:

56,60 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Oprawa promiennika z przełącznikiem mocy do ogrzewania zwierząt
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+6= (wynik wpisz cyfrą) ?