hodowla i uprawa
FERMO
POLECANE
Nowy magazyn FERMO

Nowy magazyn FERMO


W związku z dynamicznym rozwojem, FERMO zwiększyło powierzchnie magazynową w swoim oddziale w Piotrowie. Jak mówi Karol Owczarek , właściciel FERMO, "Potrojenie dostępnej powierzchni magazynowej znacząco poprawia procesy logistycznie funkcjonujące w naszej firmie. Jesteśmy w stanie lepiej i szybciej odpowiadać na potrzeby stale rozwijającego się rynku zootechnicznego."

Nowa inwestycja umacnia FERMO na pozycji lidera zaopatrzenia technicznego hodowców drobiu. Większy magazyn to większy asortyment sprzętu dla drobiarstwa i części zamiennych dostępnych od ręki. To z kolei wpływa na czas reakcji serwisów i montaży realizowanych przez firmę córkę - FERMO INWEST.

Z nowej inwestycji skorzysta nie tylko branża drobiarska. W dobie panującej pandemii i coraz powszechniej występujących ognisk chorobowych jak Ptasia Grypa czy ASF, hodowcy potrzebują szybkiego dostępu do bazy części zamiennych, które będą dostarczane niezależnie od ograniczeń społecznych, zakazów, blokad. Nawet w najtrudniejszych czasach produkcja żywności musi zachować płynność, a inwestycja taka jak nasza znacząco to ułatwia.

Jak mówi Karol Owczarek, najnowsza inwestycja to dopiero 1 etap z większego projektu określanego jako Centrum Wsparcia Hodowli realizowanym przez FERMO. O kolejnych odsłonach tego projektu będziemy informować niebawem.

  • Dodaj komentarz
  • Poleć znajomemu
  • Napisz swój komentarz do tego artykułu*:
    Postaraj się pisać pełnymi zdaniami. Ułatwi to czytanie twojego komentarza innym użytkownikom. Przeczytaj regulamin umieszczania opinii.
    Autor:
    Podaj wynik dodawania*: 1+10= (wynik wpisz cyfrą) ?