hodowla i uprawa
FERMO
Oferta hurtowa

Oferta hurtowa

Zapraszamy do współpracy sklepy zoologiczne, sklepy rolnicze i rolniczo-techniczne, wytwórnie pasz oraz sklepy internetowe. Jesteśmy producentem i dystrybutorem sprzętu wyposażenia zootechnicznego dedykowanego m.in. dla drobiu, królików, trzody chlewnej, bydła, koni. Zapewnimy Państwu najkorzystniejsze warunki handlowe uwzględniające wysoką jakość produktów oraz najniższe ceny rynkowe.

Wybierając naszą hurtownię jako dostawcę, otrzymują Państwo szereg udogodnień takich jak:

DOSTĘP DO SZEROKIEJ GAMY WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW ZOOTECHNICZNYCH:
Wieloletnia obecność na rynku, duże doświadczenie, a także liczne kontakty międzynarodowe pozwalają nam zapewnić dostęp do szerokiej oferty produktowej dedykowanej hodowli zwierząt. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych produktów.

KONKURENCYJNA CENA PRODUKTÓW:
Korzystne poziomy marży pozwalają już od początku zapewnić odpowiedni poziom satysfakcji ze współpracy z nami. Jako producent i dystrybutor zapewniamy Państwu najlepsze warunki handlowe.

BRAK MINIMUM LOGISTYCZNEGO:
Nie określamy minimalnej wartości oraz ilości zamawianych towarów. Dostarczamy produkty według Państwa zapotrzebowania, co pozwala na oszczędzanie Państwa cennej powierzchni magazynowej.

DROPSHIPPING - WYSYŁKA ZAMÓWIENIA PROSTO DO KLIENTA:
W dobie handlu internetowego umożliwiamy wysyłkę zamówień bezpośrednio do klienta z naszego magazynu. Takie rozwiązanie pozwala na prowadzenie sklepu internetowego bez magazynu i zatowarowania sklepu. Redukuje to w znacznej mierze koszty związane z magazynowaniem oraz obsługą zamówienia z Państwa strony.

BŁYSKAWICZNA DOSTAWA NA TERENIE KRAJU I UE:
Nasz magazyn zlokalizowany jest w centralnej Polsce, dzięki czemu realizujemy ekspresową wysyłkę za pośrednictwem firm kurierskich i pocztowych. Zamówienie złożone do godziny 14:00 w znacznej większości realizowane są tego samego dnia. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, co owocuje sprawną realizacją zamówień.

DARMOWA WYSYŁKA:
Zapewniamy darmową wysyłkę dla zamówień powyżej kwoty 500 zł netto. Dla zamówień poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 9,99 zł netto.

WYGODNE SKŁADANIE ZAMÓWIENIA:
Po rozpoczęciu współpracy hurtowej, otrzymujesz dane do logowania na stronie www.fermo.pl i dostęp do panelu klienta hurtowego. Po zalogowaniu możesz przeglądać ofertę w specjalnych cenach hurtowych i w łatwy sposób złożyć zamówienie. Możliwe jest także składanie zamówień drogą mailową lub telefoniczną.

Jesteś zainteresowany ? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj o podaniu numeru NIP.

e-mail: hurt@fermo.pl
tel. 62 596 90 00

Poprzedni rozdział
Współpraca
Następny rozdział
Kontakt
  • Dodaj komentarz
  • Poleć znajomemu
  • Napisz swój komentarz do tego artykułu*:
    Postaraj się pisać pełnymi zdaniami. Ułatwi to czytanie twojego komentarza innym użytkownikom. Przeczytaj regulamin umieszczania opinii.
    Autor:
    Podaj wynik dodawania*: 3+8= (wynik wpisz cyfrą) ?