hodowla i uprawa
FERMO
Poradnik
Wloty powietrza Fermo-Air

Wloty powietrza Fermo-Air

wloty-powietrza
Odpowiednia wentylacja budynków inwentarskich jest kluczowa do dobrostanu i prawidłowego rozwoju w każdej hodowli. Bardzo ważnym elementem systemu wentylacji są wloty powietrza, które odpowiadają za cyrkulację świeżego powietrza w danym obiekcie. Oferowane przez nas wloty powietrza stosowane są w kurnikach, chlewniach i oborach w całej Polsce i Europie.


Dlaczego warto wybrać wloty powietrza Fermo-Air?
 • Doskonałe parametry wytrzymałościowe - wloty powietrza Fermo-Air są produkowane przy wykorzystaniu najnowszej technologii, polegającej na ultradźwiękowym łączeniu elementów. Co ważne, w przeciwieństwie do wielu producentów, do produkcji naszych wlotów stosujemy najwyższej jakości tworzywo sztuczne z filtrem UV, a nie materiał pochodzący z recyklingu. Dzięki temu oferowane przez nas wloty powietrza do kurników i chlewni charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością.
 • Izolowana klapa z aluminiowym profilem - świetne parametry izolacyjne zapewnia izolowana klapa wlotu, która dodatkowo w celu zwiększenia wytrzymałości, została wzmocniona profilem aluminiowym. Izolacja klapy ma duże znaczenie szczególnie podczas zimowych miesięcy, ponieważ eliminuje straty ciepła.
 • Podwójne sprężyny ze stali nierdzewnej - sprężyny wykorzystywane w naszych wlotach wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje niezawodną pracę klapy oraz całego wlotu przez wiele sezonów.
 • Wydajność 1500 m3h lub 3500 3h (przy 20 Pa) - wloty powietrza Fermo-Air i Fermo-Air XL posiadają świetne parametry wydajnościowe
 • Rolki do prowadzenia drutu lub linki w komplecie - nasze wloty powietrza przystosowane są montażu pod system otwierania wlotów powietrza. Nie jest wymagane użycie dodatkowych bloczków i innych elementów.
Wymiary:
wloty powietrza wymiary


Wloty powietrza Fermo-Air mogą zostać rozbudowane o nastaw kierunku przepływu powietrza widoczny na zdjęciu obok. Nastawa jest przydatna szczególnie w letnie okresy, gdyż umożliwia ona nakierowanie świeżego powietrza bezpośrednio na zwierzęta lub zimą, gdy chcemy, by chłodne powietrze wymieszało się uprzednio z ciepłym powietrzem wewnątrz obiektu.


Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 • Dodaj komentarz
 • Poleć znajomemu
 • Napisz swój komentarz do tego artykułu*:
  Postaraj się pisać pełnymi zdaniami. Ułatwi to czytanie twojego komentarza innym użytkownikom. Przeczytaj regulamin umieszczania opinii.
  Autor:
  Podaj wynik dodawania*: 1+6= (wynik wpisz cyfrą) ?