hodowla i uprawa
FERMO
Sklep rolniczy

Sklep rolniczy


Internetowy sklep rolniczy Fermo rozpoczął swoją działalność w 2002 roku, kiedy to handel w Internecie miał dopiero swoje początki. Duże doświadczenie, które nabyliśmy od tamtej pory, pozwoliło nam wyjść naprzeciw wymaganiom klienta, czyniąc nasz sklep rolniczy przyjaznym i przejrzystym nawet dla początkującego użytkownika. Jako internetowy sklep rolniczy, Fermo zajmuje się sprzedażą wysyłkową, przez co przykłada dużą wagę do szybkiej realizacji każdego zamówienia. Wszelkie produkty dostarczane są na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin. Fermo prowadzi także wysyłkę na terenie całej Unii Europejskiej.


Sklep rolniczy Fermo posiada w swojej ofercie produkty z różnych gałęzi rolnictwa i hodowli zwierząt. Asortyment sklepu zawiera produkty z zakresu systemów pojenia zwierząt, karmideł, klatek. Nasz sklep rolniczy zaopatruje zarówno profesjonalnych, jak i mniejszych hodowców drobiu, królików, trzody chlewnej czy bydła. Osoby zajmujące się hodowlą zwierząt mają możliwość nabycia kompletnego wyposażenia wymaganego w codziennej pracy lub zajęciach hobbystycznych. Oprócz artykułów hodowlanych, oferta Fermo zawiera także inkubatory, pastuchy elektryczne, siatki do budowy klatek, strzykawki weterynaryjne oraz odstraszacze i pułapki.

Ponadto sklep rolniczy Fermo zajmuje się także sprzedażą elementów wyposażenia budynków inwentarskich (wloty powietrza). Wszystkie artykuły takie jak np. karmidła i poidła, dostępne są w różnych specyfikacjach tak, aby zapewnić klientowi jak największy wybór. Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnych i początkujących hodowców.


Co ważne, każdego tygodnia asortyment sklepu powiększa się o nowe pozycje, dzięki czemu klient ma szerokie pole wyboru oraz dostęp do nowości rynkowych. Sklep rolniczy Fermo zapewnia także profesjonalną pomoc oraz obsługę klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy z działu obsługi klienta są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie, a także w razie potrzeby doradzić lub przedstawić lepsze rozwiązanie.

Jako internetowy sklep rolniczy, Fermo przywiązuje dużo wagi nad treścią merytoryczną strony. Każdy produkt opatrzony jest szczegółowym opisem oraz zdjęciem tak, aby klient miał jak najlepsze dane pozwalające wybrać mu odpowiednią pozycję z naszej bogatej oferty. Klient, w zależności od wygody, ma możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio przez stronę, drogą mailową, bądź telefoniczną.

Priorytetem Fermo jest pełna satysfakcja i zadowolenie ze strony klienta. Nasz internetowy sklep rolniczy zanotował już ponad 35 000 udanych transakcji. Nasi odbiorcy to pojedynczy hodowcy oraz profesjonalne zakłady, fermy i gospodarstwa.

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i zapraszamy do dalszej współpracy.

FERMO

  • Dodaj komentarz
  • Poleć znajomemu
  • Napisz swój komentarz do tego artykułu*:
    Postaraj się pisać pełnymi zdaniami. Ułatwi to czytanie twojego komentarza innym użytkownikom. Przeczytaj regulamin umieszczania opinii.
    Autor:
    Podaj wynik dodawania*: 1+4= (wynik wpisz cyfrą) ?