hodowla i uprawa
FERMO
Imprezy targowe
Targi łowieckie HUBERTUS EXPO Warszawa 2012 - reportaż

Targi łowieckie HUBERTUS EXPO Warszawa 2012 - reportaż

Wystawcy FERMO.pl na targach HUBERTUS Expo  2012
W dniach 27-29.04.2012 w Warszawie odbyły się IX Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO organizowane przez Polski Związek Łowiecki. Jak na stolicę przystało przygotowano liczne atrakcje, nie tylko dla myśliwych, ale i dla całych rodzin, które podczas pokazów mogły dowiedzieć się różnych ciekawostek z dziedziny łowiectwa. Spośród imprez towarzyszących targom wymienić można: pokaz sokolniczy, pokaz mody myśliwskiej, pokaz wabienia jeleni, pokaz tresury psów myśliwskich oraz wiele innych.

Prezentacja produktów FERMO zainteresowanym
Również firma FERMO miała przyjemność uczestniczyć w niniejszych targach wystawiając się z bogatą bazą artykułów niezbędnych do budowy ogrodzenia elektrycznego. W ofercie dostępne były elektryzatory, przewody w postaci linek stalowych, plecionek i taśm, izolatory, słupki oraz inne akcesoria. Firma dysponowała obszerną ekspozycją, dzięki czemu każdy odwiedzający mógł zapoznać się z produktami poprzez bezpośredni kontakt. Dodatkowo stoisko wzbogacone zostało o model ogrodzenia elektrycznego, który szczególnie przykuwał wzrok gości.

Układ stoiska FERMO z ogrodzeniem elektrycznym na targach HUBERTUS Expo 2012
Wśród zwiedzających przeważali myśliwi z kół łowieckich z całej Polski, dla których kwestie związane ze szkodami łowieckimi były tematem najważniejszym. Wysokie odszkodowania dla rolników stanowią istotny problem, z którym od dawna borykają się wszyscy myśliwi. Z tego względu poszukiwali oni efektywnego zabezpieczenia pól uprawnych, znajdujących się w pobliżu miejsc polowań. Zwracali oni główną uwagę na skuteczność ogrodzenia elektrycznego, a także dzielili się swoimi wątpliwościami i oczekiwali fachowej porady. Wśród zainteresowanych pojawiły się również osoby prywatne, chcące ochronić swoje oczka wodne,ogrody czy działki przed drobniejszymi szkodnikami m. in. w postaci wydr czy zajęcy.

FERMO zaprezentowała innowacyjne rozwiązania, które przypadły do gustu wielu odwiedzającym. Każdy zainteresowany w podziękowaniu otrzymywał od firmy drobny upominek oraz szczegółowe katalogi produktów.

Logo targów Hubertus Expo

  • Dodaj komentarz
  • Poleć znajomemu
  • Napisz swój komentarz do tego artykułu*:
    Postaraj się pisać pełnymi zdaniami. Ułatwi to czytanie twojego komentarza innym użytkownikom. Przeczytaj regulamin umieszczania opinii.
    Autor:
    Podaj wynik dodawania*: 3+7= (wynik wpisz cyfrą) ?