hodowla i uprawa
FERMO
O firmie

O firmie

Rozładunek
Firma Fermo powstała w 2002 roku na początku jako firma typowo rodzinna zajmująca się wsparciem rolnictwa i wyposażeniem ferm drobiu i hodowli bażantów. Zaufanie pierwszych klientów i nabywane doświadczenie umożliwiło szybki rozwój firmy. Nakład pracy przynosił efekty w postaci systematycznie zwiększanej sprzedaży. Wraz ze wzrostem wolumeny sprzedaży Fermo rozszerzało swoją ofertę wchodząc na coraz to nowe płaszczyzny rynku ogrodniczo - rolniczego. Od 2007 roku sprzedaż hurtowa stała się priorytetem co w znaczącym stopniu ugruntowało naszą pozycję jako dostawcy towarów do sklepów rolniczych i ogrodniczych. Jednocześnie sprzyjająca koniunktura po wejściu Polski do Unii Europejskiej dała możliwość otwarcia montowni i produkcji urządzeń eksportowanych na rynki wielu Państw europejskich.

Aktualnie Firma Fermo jest rozpoznawalnym dostawcą urządzeń i akcesoriów wyposażenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki licznym kontaktom handlowym w wielu krajach całego Świata możemy przedstawić Państwu najlepszą, najkorzystniejszą i najbardziej intratną ofertę współpracy. Nasze produkty zawsze charakteryzuje wysoka jakość, a szybkość realizacji zamówień to nasza kolejna dewiza.

Nasz wykwalifikowany personel jest zawsze do usług naszych klientów. Nasi doradcy służą fachową pomocą w każdej sytuacji, zawsze doradzą i pomogą rozwiązać nawet najbardziej zawiły i nietypowy problem.

Jeżeli prowadzicie Państwo sklep, punkt sprzedaży pasz lub nawozów, jeżeli którykolwiek z oferowanych przez nas produktów jest dla Was interesujący, zapraszamy do nawiązania kontaktu i rozpoczęcia współpracy.

Każdy klient jest dla nas szczególnie cenny dlatego na stronie www.fermo.pl w naszym sklepie internetowym przedstawiamy ofertę dostosowaną do potrzeb każdego hodowcy, rolnika lub farmera. Łatwość składania zamówień tak bardzo ceniona przez naszych klientów w połączeniu z szybkością realizacji wysyłek sprawiają, iż dla wielu hodowców trzody, właścicieli kurników i ogrodników staliśmy się podstawowym dostawcą wyposażenia ich gospodarstwa. Z racji faktu, iż poza własną produkcją jesteśmy wyłącznymi importerami najlepszych europejskich marek zaoferować możemy najniższe ceny.

Nasza oferta
Zapraszamy wszystkich do zainteresowania naszą ofertą. Odbiorców hurtowych i detalicznych zachęcamy do stałej i długotrwałej współpracy. Czekamy na Państwa sugestie i opinie. Zaufało nam już wiele firm, tysiące gospodarstw i jeszcze więcej drobnych hodowców i ogrodników jesteśmy pewni, iż spełnimy także Twoje oczekiwania. Mając na uwadze dobro naszych klientów można kontaktować się z nami: osobiście, telefonicznie, faksem, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego i witryny www (więcej w zakładce kontakt). Każdego klienta traktujemy poważnie, z największą starannością i zaangażowaniem rozwiązujemy każdy problem - odpowiadamy na wszystkie pytania.

Informacje o Nas i naszej ofercie znaleźć można w ulotkach reklamowych prasie branżowej, spotkać nas można osobiście w siedzibie naszej firmy oraz na wystawach i imprezach targowych.

Następny rozdział
Regulamin